Highway – niezwykły koncert na 20 urodziny!

sob. 04 wrz 2021

W tym roku stuknęło nam równe dwadzieścia lat! Sami nie wiemy kiedy to przeleciało, ale liczby nie kłamią. Nasza muzyczna podróż zaczęła się bowiem w 2001 roku.

Przez dwie dekady nagralismy pięć płyt studyjnych (jedna z nich ukazała się również w winylowej wersji), wydalismy również trzy płyty koncertowe i jedno koncertowe wydawnictwo DVD, zagraliśmy około pięćset koncertów w kraju i zagranicą oraz zrealizowalismy wiele teledysków do swoich utworów. Od początku działalności konsekwentnie prezentujemy autorski repertuar, utrzymany w szeroko rozumianym bluesrockowym klimacie.

Przez dwadzieścia lat działaliśmy w Zabrzu, jednak wraz z wejściem w trzecią dekadę działalności przenieśliśmy się do Rudy Śląskiej i to właśnie w tym mieście postanowiliśmy świętować swoje dwudzieste urodziny.

31 października na scenie MCK im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej planujemy zagrać wyjątkowy koncert, do którego udziału zaprosiliśmy wielu wspaniałych muzyków, współtworzących historię zespołu Highway na przestrzeni dwudziestu lat. Zagramy tego wieczoru wyjątkowy, specjalnie przygotowany na tę okazję zestaw utworów.

Nie przegapcie tego wydarzenia - taki koncert już sie nie powtórzy !!!

Kup bilet